Jízdní řády Zarząd Transportu Metropolitalnego
Kosztowy RynekMysłowiceMysłowice, ob. M. Mysłowice, okr. m. Mysłowice995Lędziny Kopalnia Ziemowit
Jízdní řád
po, út, st, čt, pá
452 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
5
617 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Potok Stawowy
712 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Potok Stawowy
842 ?Spoj končí na zastávce: Lędziny Droga do Górek
947
1047
11
12
1302 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1452 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Potok Stawowy
15
1632
1752
18
1932
20
21
22
23
0
1
2
3
so, ne, sv
452 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
5
6
722 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Potok Stawowy
8
947
10
11
12
1302 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
14
15
1612
17
1827
19
20
21
22
23
0
1
2
3